Bamperi un to rezerves daļas

Auto veikals “RD Magnat” – vienā veikalā visas iespējamās auto virsbūves daļas.

Nodrošinām kvalitatīvas auto virsbūves daļas par pievilcīgām cenām, kas noteikti nav augstākas kā citos auto rezerves daļu veikalos.

Pasūtīt tūlīt

*Bildēm ir tikai ilustratīva nozīme!

BAMPERS – IZDEVĪGĀK REMONTĒT VAI PIRKT JAUNU?

Ja bampers ir sasists, to var remontēt. Taču vai ir vērts remontēt bamperu? Auto veikalā “RD Magnat” ir pieejami Itālijā ražoti bamperi, kas ir tikpat kvalitatīvi un vizuāli tādi paši kā oriģinālie bamperi, tikai par daudz zemāku cenu.

Auto veikalā “RD Magnat” ir pieejami kvalitatīvi Taivānā ražoti bamperi. Šāds jauns bampers izmaksās gandrīz tikpat, cik bampera remonts. Taivānas ražotāja bampers izmēra ziņā par pāris milimetriem var atšķirties no oriģinālā bampera. To ražošanā izmantotais materiāls ir kvalitatīvs un izturīgs, tāpēc vari būt pilnīgi drošs – bamberis kalpos arī ziemā.

Ja izrādīsies, ka “RD Magnat” iegādātais bampers Tavam auto neder, veikals “RD Magnat” to paņems atpakaļ – piemēram, ir bijis pat tā, ka auto saimnieks ir nopircis bamperu, to nokrāsojis un tikai tad secinājis, ka bampers viņa mašīnai neder, taču veikals to pieņēma atpakaļ.

BAMPERS – KO DARĪT, JA TAM NOLŪZIS SPOILERS?

Bamperi ir auto detaļas, ar kurām parasti kaut kas mēdz notikt. Tos bieži sasit, kā arī bampers ir aprīkots ar sīkām detaļām, kas var saplīst vai pazust, piemēram, restītes, moldingi, spoileri, stiprinājumi. Šīs sīkās auto detaļas parasti ir ļoti grūti nopērkamas, taču auto veikalā “RD Magnat” tās ir pieejamas.

PLAŠS BAMPERU KLĀSTS

Bamperu klāsts ir ļoti plašs:

  • Bampers ar miglas lukturu caurumiem;
  • bampers bez miglas lukturu caurumiem;
  • bampers ar parkingsensoru;
  • bampers bez parkingsensora;
  • bampers ar mazgātāja caurumu;
  • bampers bez mazgātāja cauruma u. c.

Nelauzi galvu par to, kāds bampers Tavam auto vislabāk derētu, atbrauc uz auto veikalu “RD Magnat”, un profesionāļi, kas auto detaļas pārzina kā savus piecus pirkstus, ieteiks Tavam auto vislabāko risinājumu.